Фасувальні пакетиПакети для упаковки

Компанія «НЕМО МБ» займається реалізацією поліетиленової упаковки, в тому числі і фасувальних пакетів . Такого виду пакети, як правило, використовують в цілях упаковки товарів на виробництві або торгових точках, транспортування або зберігання продуктів та інших товарних груп. Основними споживачами пакетів для фасування є виробничі підприємства, торговельні мережі (великі і дрібні), супермаркети, магазини і т.д.

Зазвичай виробництво фасувальних пакетів здійснюється з ПНД або ПВД плівки щільністю від 5 до 12 мкм і упаковуються або пластами, або рулонами (100-1000 шт. В упаковці).

Фасувальні пакети - це практично незамінний матеріал для великих супермаркетів і торгових залів. Така потреба в фасувальних пакетах обумовлена їх зручністю, простотою і низькою вартістю. Такі пакети виконують безліч функцій, серед яких такі, як захист від пилу і вологи, поділ або фасування, а ще фасувальні пакети служать основним методом для пакування сипучих продуктів або дрібних товарів (наприклад: крупи, цукор, бакалія (тобто ваговий товар) або якісь дрібні деталі, гайки, шурупи і т. д.).

Фасувальні пакети для упаковки можуть проводитися або з ручками, або і без них. Ви зможете вибрати найбільш зручний розмір пакетів саме для габаритів Вашій продукції або товару.


Інші товари:


Пакети з логотипом
Пакети з нанесенням рекламної інформації або логотипу компанії
Пакети Банан
пакети прямокутної форми з переробній ручкою у верхній частині пакета
Пакети Майка
пакети з прямими ручками і бічними закладками (фальцами) для підвищеної місткості

Форма замовлення:

Зворотний зв'язок:


Наші
роботи

Наші
переваги
  • Найкраща якість
  • Оптимальні ціни
  • Комплексний підхід
  • Система знижок

Компанія "НЕМО МБ" - Ваш партнер в сфері друку.

вгору