Виробництво пакетів Майка з логотипом компанії

Поліетиленові пакети Майка від виробника

Назва цього виду упаковки, як не дивно, з'явилося саме через відповідної форми цього виробу. Пакет майка являє собою звичайний поліетиленовий пакет з двома ручками і візуально нагадує майку. При виготовленні такого виду пакетів, як майка враховуються розміри майбутнього виробу, колір, який ми повинні отримати в результаті, тираж та інше.

Пакети майка можуть виготовлятися із застосуванням корпоративного стилю компанії або магазину, для якого замовляються поліетиленові пакети. Крім цього пакет може бути виготовлений з нанесенням логотипу компанії. Таким чином, покупець вашої продукції ставати живим носієм вашої ж реклами. А термін дії такої реклами залежить від якості, товщини плівки і міцності пакета.

Великий попит на виробництво пакетів майка обумовлений їх низькою вартістю. Найчастіше у великих торгових мережах і компаніях такі пакети пропонуються безкоштовно, так як за невелику ціну компанія робить клієнту символічний подарунок, клієнт іде задоволений, а компанія отримує натомість носія власної реклами.

На кінцеву ціну вашого замовлення будуть впливати такі фактори: товщина плівки (зазвичай 10-50 мкм), розмір пакету, тираж і кольоровість друку. Кольоровість пакету майка обумовлена ​​кількістю наносяться кольорів (максимум 6 кольорів).

Пакети майка мають ряд переважних особливостей, серед яких: низька ціна, зручність у використанні завдяки невеликій товщині стінок, малим габаритам і тим не менш великої місткості. Наявність бічних складок впливає на велику місткість пакета. При товщині близько 20 мкм пакет майка може витримати навантаження вагою до 15 кг. По місткості і міцності такі пакети вигідно відрізняються від пакета з переробній ручкою (так звані пакети банан ). На відміну від пакетів типу Банан пакети майка виготовляються без підсилень ручки завдяки особливій конструкції і міцності.

Компанія «НЕМО МБ» забезпечить не тільки високу якість продукції, але і оптимальні ціни. Для великих замовлень у нас передбачені особливі умови та знижки з урахуванням обсягу замовлення. Ми забезпечимо максимально швидкі терміни виготовлення замовлення і виконаємо оперативну доставку.


Інші товари:


Пакети з логотипом
Пакети з нанесенням рекламної інформації або логотипу компанії
Пакети Банан
пакети прямокутної форми з переробній ручкою у верхній частині пакета
Фасувальні пакети
пакувальні пакети для фасування продуктів харчування та інших товарних груп

Форма замовлення:

Зворотний зв'язок:


Наші
роботи

Наші
переваги
  • Найкраща якість
  • Оптимальні ціни
  • Комплексний підхід
  • Система знижок

Компанія "НЕМО МБ" - Ваш партнер в сфері друку.

вгору